Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
RYOBI ONE+ RCS1830-140B KÆDESAV AKKU 30 CM MED BATTERI OG LADER
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-5 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Kædesav Brushless 18V ONE+ med brushless motor, der giver længere levetid og højere effektivitet.
Den høje effektivitet kombineres med en kædehastighed på 10 m/s, som sikrer hurtig og jævn skæring.
Robust konstruktion og optimal vægtfordeling gennem centreret batteriplacering giver forbedret balance og kontrol under arbejde.
Gummibelagt antivibrationshåndtag øger komforten ved længere brug.
Hurtig mekanisk og elektronisk kædebremse øger sikkerheden, og værktøjsfri kædespænding gør det nemt at justere kæden uden ekstra værktøj.
Automatisk kædesmøring sørger for kontinuerlig smøring af kæden for bedre ydeevne og lang levetid på kæde og sværd.
Leveres med 4,0 Ah batteri og 1,5 Ah oplader som en del af ONE+-serien.
Den robuste konstruktion betyder stabilt arbejde under belastning og høj holdbarhed.
Kombinationen af mekanisk og elektronisk kædebremse giver både øjeblikkelig stopfunktion og ekstra sikkerhed i krævende situationer.
Værktøjsfri kædespænding gør vedligeholdelse og justering hurtig, så du kan komme videre med opgaven uden unødvendige pauser.
Gummibelagt håndtag sikrer fast greb og gør håndteringen mere sikker ved skiftevis brug. Leveres komplet og klar til brug.
| Produkttype | Kædesav |
| Varenummer | 2339363 |
| Batteritype | Li-Ion |
| Egenskaber | Automatisk kædesmøring |
| Sværdlængde | 30 cm |
| Batterispænding | 18V |
| Batterikapacitet (AH) | 4 Ah |
| Kædehastighed | 10 m/sek |
| Batteri inkl/ekskl. | Med batteri og lader |
| EAN 1 | 4892210208026 |
| Lev. Varenr. | 5133005547 |
| Bruttovægt (KG) | 5.84 |
| Model | RCS1830-140B |
| Drivmiddel | Akku |
| Serie | ONE+ |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Techtronic Industries Vietnam |
| Fabrikantens adresse | No. 9A Vsip Ii-A, Road No. 27, Vietnam - Singapore Ii A Industrial Park, Vinh Tan Ward Tuyen Quang; North Eastern Vietnam; Postal Code: 75000 |
| Fabrikantens land | Vietnam |
| Fabrikantens webadresse | www.ttigroup.com.vn/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |